Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ról hogyan tudok...

IPhone-ról hogyan tudok törölni fotóalbumot, amit a PC-ről töltöttem rá?

Figyelt kérdés
Tehát... a PC-m ről iTunes-on keresztül felraktam egy komplett fotóalbumot az iPhone-ra. Ezesetben az albumban nincs törlés opció, de a beállítások között sem. Hogyan tudnám törölni az albumot?

2012. aug. 31. 08:43
 1/4 Multigod97 ***** válasza:
úgy hogy te választod ki azokat az albumokat itunesban, amiket föl szeretnél rakni
2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy latom felreertes tortent... hogyan tudnam TOROLNI az iPhone-rol azt az albumot, amit korabban a PC-rol toltottem fel az iTunes-on keresztul. Tehat ez lenne a kerdes..
2012. aug. 31. 09:14
 3/4 anonim válasza:
58%
az iphon-on belemész a fotókba, ott kihozza ugye az albumokat, és ott van a jobb fölső sarokban hogy szerkesztés, az album mellett lévő kis piros gombra kattintasz, megkérdezi hogy biztosan ki akarod-e torolni. nálam így megy:)
2013. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. jan. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!