Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Nokia N8...

Csobán Albert kérdése:

Melyiket vegyem meg? Nokia N8 vagy Nokia N95 8gb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
N95
2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem kérdés, az N8-ast.



Ha neked fontos az akkuidő, akkor androidba, és nagy órajelű processzorokba ne is gondolkozzál. Ez tapasztalat. Nekem egy Sony Xperia Activom volt, de azt minden nap töltenem kellet, akármit csináltam vele...


Most nekem egy Nokia N8 van. De én a telefonomat 2-3 naponta töltöm. Zenehallgatásra szintén tökéletes, 12mp carl zeiss kamerája van Xenon vakuval.


Függetlenül 70-ért már meg lehet kapni.


Nekem a Symbiannal érdekes módon nincs semmi gondom. Ellenbe a sok torlal, akik azzal érvelnek, hogy "szar", meg hogy lefagy stb. Ugyan úgy testre szabható a Bellés és Annás rendszer, mint az Android. Csak sok emberben az a beidegződés él, hogy a Symbian Anna- Belle ugyan azt hozza, mint az 5800-án, a Symbian S60. De ez nem így van, hála. :D Ez tapasztalat. Plusz kapsz egy tökéletes anyaghasználatú készüléket, ami teljes fém. Az enyém párszor esett már le betonra, padlóra stb, de sérülésnek nem sok nyoma van. A procija az igaz hogy 680Mhz, de nagyon jól van optimalizálva, és ráadásul nem merül le egy nap alatt mint a több gigahertzes társai. Mert a nagy órajel átka az, hogy ha nem nyúlsz hozzá, akkor is lehúzza az akkut, 1-1,5 nap alatt. Van hozzá még + egy HDMI átalakító, amivel HDMI tv-re, laptopra tudod csatlakoztatni, van még hozzá egy USB-OTG átalakító, ami arra szolgál, hogy tudsz a telefonhoz csatlakoztatni 8W alatti működésű kölső HDD-t, valamint pendriveokat csatlakoztatni közvetlen a telefonra.

2012. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az N8, már csak azért is, mert az N95-nek 8GB a háttértára. Az N8-nak pedig 16GB, meg még 32GB-ig bővíthető memória kártyával.
2012. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Főleg a második válaszolónak! :)

2012. aug. 31. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!