Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos rendszer, szerviz...

Androidos rendszer, szerviz után miért nem enged bejelentkezni a google account-omba?

Figyelt kérdés

Egy sony ericsson live with walkman telefonom van. Kamera miatt szervizben volt, és persze frissítették a szoftverét. Amivel nem is lenne gond, de most nem tudom belépni a google accountomba. Ez market miatt is kell, de azt megoldom egy újjal, viszont nekem fontos lenne, hogy a gmailemet is elérjem a telefonról, mert sokszor válaszolok ezen ha gyorsan kell napközben. :S Azt írja ki, hogy sajnos a felhasználónév és a jelszó nem egyezik, pedig gépen ezt használom és ott be is tudok lépni vele. Csináltam egy újat próbaként, és azzal meg beenged.


Amit próbáltam eddig:

-ki és be kapcsolás.

-SIM kivétele.

-Gyári állapot visszaállítása


Valaki help...



2012. aug. 31. 11:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!