Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefont...

Ezek közül melyik telefont ajánlanátok : Sony Xperia tipo, Samsung Galaxy mini, Samsung Galaxy y, Samsung Galaxy gio esetleg Sony Ericson Xperia mini pro?

Figyelt kérdés
szeretném ha olyanok írnának akiknek már volt ilyen telefonjuk ,hogy mik a tapasztalatok ... nem szeretnék olyan telefont ami sokszor lefagy , naponta tölteni kell .. ezek közül szerintetek melyik a legmegbízhatóbb strapabíró telefon ? :) (MÁS TELEFONT NE ÍRJATOK ÚGYIS EZEK KÖZÜL VÁLASZTOK tudom ha ennyi meg annyi ezer Ft-ot hozzáadok jobb telefont is vehetnék de engem most egyenlőre ezek érdekelnek Köszönöm :) )

#Samsung Galaxy Mini #Samsung Galaxy Y #Sony Xperia Tipo #sonyericsonxperiaminipro #samsunggalaxygio
2012. aug. 31. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor itt a sorrend: xperia mini pro> xperia tipo> galaxy gio> galaxy y> galaxy mini.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem is az a sorrend.mini pro(személyes tapasztalat szerintem a legjobb) utána tipo és a többi samsung tehát gyengébb ezeknél.
2012. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) valakinek a tipo ról személyes tapasztalata nincs ? nekem árba meg kinézetre is az tetszik legjobban
2012. aug. 31. 16:42
 4/4 anonim válasza:
Hát ha még nem vetted meg akkor a tipo-t vedd meg! mindenképp ! személyes tapasztalat!
2012. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!