Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a Telenor OneTouch-o...

Hogy kell a Telenor OneTouch-ot (Alcatel OT-990) rootolni? Android 2.3 van rajta.

Figyelt kérdés

[link]

Ez szerint próbáltam megcsinálni.

Sajnos nem vagyok jártas ezekben a dolgokban.

Szóval, a telefont frissítettem 2.3-ra. Az oldalon, a 0. pontban a b rész a rám vonatkozó. Rögtön az elején van a gondom :). Letöltöttem a fájlt, kicsomagoltam. Kikapcsoltam a telefont, gondoltam, hogy az adatkábelt be kell dugni, mert ugye majd el kell indítani az install-t. És ha be van dugva az adatkábel, akkor elkezdi tölteni(gondolom már itt nem jó). Nyomva tartom a hangerő le-t, és a bekapcsológombot és teljesen normálisan bekapcsol. De megpróbáltam adatkábel nélkül, így csak a kapacitív gombok háttérvilágítása égett, a képernyő nem, és ennyi. Mit csináltam rosszul?

Előre is köszönöm szépen!



2012. aug. 31. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!