Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vennék, nem baj ha...

Telefont vennék, nem baj ha használt, vsizont max.37 ezret szánnék rá? Iphone 3g-re gondoltam ennyiért már lehet kéz alól venni. Tudnátok ajánlani valamit esetleg, ennyi pénzből mit érdemes venni? 22/f

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:55
 1/7 anonim válasza:
Az iPhone jó :)
2012. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

3G-t SOHA!

A 3GS még tűrhető, mert sok különbség van a 2készülék közt.

De miért nem veszel az helyett 1 TELEFONT is?

Mert húú, ájfón.. lassan olyan lesz, mint a FILA táska..

Inkább legyél egyéniség, mint 1 divat miatt vegyél valamit.

2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sose volt iphone-om gondoltam kipróbálnám milyen.barátoknál már láttam szerintem semmi gond sincs vele, bár nem vagyok nagy telefon guru az a helyzet, de ahelyett hogy oltasz inkább ajánljál valami telefont kérlek
2012. aug. 31. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem oltás volt, hanem inkább vélemény a készülékről.

Ezen az áron talán használt Galaxy S-t, Galaxy Nexus-t, HTC Desire HD-t, Xperia Mini-t, Live-t, xperia ray-t, stb..

Sok Androidos telefon van, most ennyi jutott eszembe hirtelen. De nézz szét vaterán, vagy aprod-on, esetleg hardveraprón, ott tudsz nézelődni.

2012. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ennyi elég is volt hogy kiábránduljak az iphoneból :))
2012. aug. 31. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Xperia mini pro-t már tudsz 38000-ért újonnan venni.
2012. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi ránézek!

ha van még valakinek telefon ajánlata szívesen fogadom őket!

2012. szept. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!