Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 feszt elromlik....

Iphone4 feszt elromlik. Lassan fölghöz vágom. Mit tegyek? ötletek?

Figyelt kérdés
már 5x cseréltem ki az iphone4 telefonomat...valami mindig meghibásodott rajta. vagy a zenelejátszó vagy hívni nem tudtak hasonló "kis" hibák. mivel még nem járt le a garanciám így mindig kicserélték. lassan teltek a hetek hónapok és már hatodjára is cserélhetem ezt a ....:@ lassan idegből fog falhoz csapódni. már nincs képem bevinni a tmobilba h újból cseréljék ki hiába vigyázok rá úgy mint a szemem fényére egyszerűen mindig elromlik. ha 25x nem fóliáztattam egyszer sem....van vmi ötlet h mihez kezdjek?
2012. aug. 31. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válassz egy másik készüléket. Lehet neked nem jön be ez a szerkentyű.
2012. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ilyen tényleg létezik, vannak olyan emberek akik közelében a legtöbb elektromos készülék meghibásodik, pl hugom környezetében minden mikro elromlik:(
2012. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretném az ilyet.. Próbálj 1 másik készülékre váltani. Ezt meg add el. Hátha nem jársz úgy, mint ezzel. Lehet, hogy mindig rossz készüléket kapsz, esetleg a tartozékok olyanok.. Vagy cseréld el 1 darabig 1 másik ismerősöddel, és ennyi. :)
2012. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es, na neee!

Most ez komoly vagy mindig bent hagyja a kanalat a tányérban?

2012. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
halál komoly:( tegnap még a páraelszivó is elromlott:(
2012. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy elromlik, hát iphone. Ami szar. Ugyanúgy mint az apple. Foos.
2012. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemlehet h átb@sztak és egy klónt adtak? mert egy apple product nem szokott elromlani. volt egy 3gs-em semmi baja nem volt soha. iMac, Macbook White, tesomnak Macbook Pro, egyikkel se volt soha semmi baj.
2012. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elsőnek is egy nyelvtankönyvet ajánlanék.

másodjára, ahogy írod hogy mindjárt földhöz vágod, gondolom mennyire vigyázol a iphoneodra.

én azt javaslom, hogy elsőnek tedd bele egy kád vízbe, hagyd 10 percig állni, hogy kiázzon belőle ami nem kell bele, majd csapd a falhoz, hogy végképp kiessen belőle ami nem kell (vagy ami kell az is), és úgy vidd vissza a t-mobileba, ilyen esetben szoktak adni egy gyárilag felülvizsgált teljesen új független iphone 8-at.

2012. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ekkora fa*zt mint az utolsó...
2012. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ekkora f@szt mint a #9-ik. -.-"
2012. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!