Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igazi ez az iphone 5? Ez az...

Igazi ez az iphone 5? Ez az oldal megbizható?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 31. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:

hát rendelni nem lehet ahogy néztem,a kijelző felbontása pedig nekem egy kicsit fura.

szerintem ez a hivatalosan bejelentett tartalma lehet az 5ösnek,de a kép sztem nem az és venni sem tudsz belőle.ez olyan:Na ha lesz ezeket fogja tudni.

2012. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lett bejelentve semmi. Max az szivárgott ki, hogy kitől rendelt az Apple.
2012. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
IGen és a Samsung be fogja perelni amiért ellopta az also gomb designját. Mert mint tudjuk az apple a kört védette le a samsung pedig a lekerekített sarkú téglalapot a nyomógombra.
2012. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a gsm arena pedig nagyon megbizható oldal
2012. aug. 31. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

sztem igen mert fake képekkel nem hirdethetnének eleve semmit -_-

(gsmonline on is ez van)

2012. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ez az iPhone 5. Illetve ugye nem tudhatjuk biztosan. A neten rengeteg koncepciókép kering, ez az egyik, de csak akkor tudhatjuk biztosra melyik lesz az, ha már megjelent.
2012. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó de tegyük fel h vki megrendeli és más lesz az alakja akk simán perelhetné a gsmarénat meg a gsmonlinet is hamis hirdetésért nem?
2012. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem!

A gsmline.hu-n fel van tüntetve, hogy ez egy koncepciókép, és a gsmarena.com is írja, hogy nem hivatalos adatok, és hogy a képet a 9to5mac.com oldalról szedték. Ha előrendeled, azzal nem kötelezed el magad a vásárlásra, utólag le lehet mondani. Szóval ha valaki megjelenése után is kéri, akkor az nem perelhet, mert mindenhol fel van tüntetve, hogy nem eredetiek az adatok, és a kép sem.

2012. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat ez inkabb iphone 4! En angliaban elek,itt a hivatalos bemutatoja szeptember 21.-en lesz,mindenki ezt a telot varja,az ujsagokbol es a mediabol is ez folyik,allitolag nagy dobas lesz az apple-nak! Nagyon kivancsi vagyok,en is varom!
2012. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!