Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták mobilomat és nincsene...

Ellopták mobilomat és nincsenek mega a papirok. Egy kolegámtol vettem. és vele már nem tartom a kapcsolatot (sony ericsson x10i) mobilrol van szó. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóformán semmit. De nem is nagyon érdemes. Nekem szilveszterkor lopták el a telefonom a munkahelyemről, volt kamerafelvétel, és tettem feljelentést. Megvolt a gyári doboza, ebben volt meg az IMEI száma, ami alapján elkezdték körözni. A mai napig nem történt semmi. Vegyél másik telefont, és sirasd meg a régit, aztán felejtsd el.
2012. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a telefont siratom.amik benne voltak munkahelyi adatok,dokoumentumok azokat.a telefon nem számí.csak a memoria és simkártya a lényeg.
2012. aug. 31. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit:(
2012. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiltasd le a simet a szolgatatónál
2012. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az megvolt.igényeltem uj kártyát ugyanazzala a számmal.de sajna a számok meg azon voltak.köszi mindenkinek az eddigi segitségeket.
2012. aug. 31. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen telefonnal semmit, még feljelentést se nagyon tudsz tenni. Így lopták el nekem is a 9860as Blackberrymet amit sajnos kéz alól vettem úgyszintén. A fontos adataim szerencsére már régen a felhőben tárolom.

Mivel android készüléked volt lehetséges hogy te is!


Van google accountod? Ha van és engedted neki hogy szinkronizálja a névjegyzéked, naptárad...stb akkor ezek az adataid nem vesztek el.


Ha nem akkor javaslom csináld meg mielőbb (ha a céged olyan, hogy ilyen online accountokon nem tárolhatod a számaidat akkor ez amúgy sem lenne kérdés, szóval ezt a verziót kihagyom) és a google accountodról időnként (biztos ami biztos) mentsd le a névjegyzéket a számítógépedre is.

Ez nagyon kényelems és szerintem jó eszközöket kínál egy ilyen google account. Hatékonyabbnak tartom a naptárát mint azt amit a cégünk vásárolt a BI csomagunkba milliókért, de sajnos ezt csak otthoni célokra használhatom.

2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazábol az elektronikai eszközökben enm biszok.volt ojan hogy a digitlis kamera romlott el és eltünt 2 évnyi videó.laptopba a hdd és eltünt minden.a legjobb a papir és a ceruza az megmarad ha nem keverem el.vagy egyszerre több helyen meglessz ezentúl.1 honapja ajánlották nekem ingyenes vodafone adatőrt.kár hogy nem igényeltem.
2012. aug. 31. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!