Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilon hogyan kell ékezetes...

A mobilon hogyan kell ékezetes betüt, szóközt, számot és irásjelet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ékezetes betű: Ha például á betűt akarsz, gyors egymásutánban nyomkodod az a-t, míg oda nem érsz.

Szám, írásjel: Csillag gombbal tudsz váltogatni a lehetőségek közt, jobb felső sarokban látod az aktuális opciót.

Szóköz: dupla kereszt, lenyomva tartod, míg a kurzor tovább lép.

2012. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cloofer ***** válasza:
0%
Úristen... -.- MILYEN TELEFON TE ************?
2012. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

14:49

Mond meg őszintén, ezen Te mit csodálkozol?

Nekem most van először ilyen készülék a kezembe:

Tőled viszont egy értelmes választ vártam volna, nem pedig egy ilyen elitélendőt. De ami késik az (ugye?)

megérkezik?

Ebben bizok!

2012. szept. 1. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat elírtam. Írásjel, dupla keresztet kell lenyomva tartani, míg egy táblázat megjelenik. Utána azt a számot billentyűzöd, amelyikhez az általad választott írásjel van rendelve.

Ezt a második hozzászólót én se értettem. Biztos telefonnal csinálták.

2012. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cloofer ***** válasza:
0%

De te legalább azt mondanád meg okoska, hogy milyen telefonod van mert k*rvasok különbség van telefon és telefon között.

Ha nem tudjuk a telefonod típusát akkor hogy a halálba segítsünk?

2012. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alcatel
2012. szept. 2. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, legalább leírhatnád, hogy boldogultál-e vele.
2012. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

12:26

Igazad van, de amig nem boldogulok véglagasen, addig hagyom függüben a kérdésem.Egyébként NEM a válaszom.

Az előző válaszoló kérdezte a tipusát: ALCATEL ez van ráirva.Lehet, hogy tartozik hozzá valami szám is, de gondolom az valahol belül van. Belemászni pedig nem akarok, mert nem értek hozzá.

2012. szept. 2. 12:46
 9/10 Cloofer ***** válasza:
27%
Te tényleg menthetetlen vagy...-.-"
2012. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a francnak valakinek mobiltelefon, ha nem tudja kezelni????

Jó, én sem úgy születtem, hogy mindent tudok, de ott a kézikönyv vazze, ha már annyi eszed sincs, hogy nyomkodod azt a szerencsétlen készüléket, hátha rájössz magadtól is!

2012. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!