Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért éri meg iphone 3g...

Mennyiért éri meg iphone 3g s-t venni?

Figyelt kérdés
szóval mi a legnagyobb ár amit kiadnátok érte? ha egyáltalán nem vennétek, akkor konkrétan miért? mi benne olyan rossz? simán csak apple fikázást nem kérek! azon gondolkoztam hogy veszek egyet, és meg akarom tudni hogy jó döntés e, és ha igen mennyi a max ár amit adjak érte...
2012. szept. 1. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék, mert elavult, régi és bármennyi is lenne, szinte biztos, hogy olcsóbban is lehet szerezni nagyobb tudású mondjuk androidos, vagy wines telefont.
2012. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon max ár érte 50ezer ft.
2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"max ár érte 50ezer ft." mivel boltban még mindig 100ezer, gondolom használtra értetted te is, nos én használtan elég megkímélt állapotban 30-35 körül tudnék venni, az egész tűrhető nem? de még most is használható telefon ugye? szóval nem annyira "elavult"?
2012. szept. 1. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, most nemsokára jön az 5ös és az Apple kiváló üzletpolitikája révén frissítés a régiekre nem nagyon található.


Annyit talán megér, de inkább gyűjtögess még és vegyél újat vagy valami mást.

2012. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3gs megkapja az iOS 6-ot is, ez már a 4. frissítés amit megkap tudomásom szerint. Nem elavult telefon, még bőven felülmúl rengeteg androidos telót, egyedül a kijelző ami engem nagyon zavar, a felbontása nem a legjobb. 3gs jó kis teló, ha tényleg jót szeretnél akkor inkább 4,4s-t vegyél! Egy 16 gigás függő i4 75-80-ért már kapható!
2012. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csehi Ádám ***** válasza:
30-40-nél többet ne merj adni mert ha megjelenik az iphone 5 így is a mostani piaci árának a felét elveszti alsó hangon
2012. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira végülis nem elavult, de nem éri meg. Bér 30ezerért még talán.
2012. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ncore83 válasza:

Szerintem teljessen jo.

Nekem volt, szerettem, birta a strapat.Ha 30-40 körül tudsz venni, akkor en ajanlom. Szerintem ennyiert nem kapsz meg most sem uj telefont. Frissiteni meg nem nagyon kell.

2012. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!