Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani olyan Nokia...

Tudnátok mondani olyan Nokia telefont ami nem fagy le és napsütésben is jól lehet látni és viszonylag jó áron van? Most kaptam egy Nokia C5-00 telcsit, de folyton lefagy és napsütésben nem lehet látni a képernyőjén a szöveget.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
N8
2012. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lumiakban nyugodtam gondolkodhatsz!610,710,800,900.De ha gondolod 4 nap múlva mutatják meg az új WP8-as Nokiakat amitől elég sokat lehet várni,kapni.Már kémfotók léteznek.Pl. a nokiaprogramok.hu-n olvashatsz cikkeket ezekről a telefonokról.
2012. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze nekem most N8-am van ha nem akarsz sokat költeni a telefonra.Használtam elég jó árban lehet hozzájutni.Ami fontos lehet,hogy igy 2 év után is jön rá frissités.Elég jól támogatott készülék!
2012. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én ennél olcsóbbra gondoltam kb 25.000 körül.sajnos ennyim van rá.
2012. szept. 2. 06:21
 5/7 Kabocaa válasza:
LG Optimus HUB jól látszódik napfényben aa Black szintén.Használtan HUB ot láttam 35 ért biztos van olcsóbban is.Haverom Blacket vett 40 ért.
2012. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked fontos az akkuidő, akkor androidba, és nagy órajelű processzorokba ne is gondolkozzál. Ez tapasztalat. Nekem egy Sony Xperia Activom volt, de azt minden nap töltenem kellet, akármit csináltam vele...


Most nekem egy Nokia N8 van. De én a telefonomat 2-3 naponta töltöm. Zenehallgatásra szintén tökéletes, 12mp carl zeiss kamerája van Xenon vakuval.


Függetlenül 70-ért már meg lehet kapni.


Nekem a Symbiannal érdekes módon nincs semmi gondom. Ellenbe a sok trolal, akik azzal érvelnek, hogy "szar", meg hogy lefagy... Ugyan úgy testre szabható a Bellés és Annás rendszer, mint az Android. Csak sok emberben az a beidegződés él, hogy a Symbian Anna- Belle ugyan azt hozza, mint az 5800-án, a Symbian S60. De ez nem így van, hála. :D Ez tapasztalat. Plusz kapsz egy tökéletes anyaghasználatú s összeszerelésű készüléket, ami teljes fém. Az enyém párszor esett már le betonra, padlóra stb, de sérülésnek nem sok nyoma van. A procija az igaz hogy 680Mhz, de nagyon jól van optimalizálva, és ráadásul nem merül le egy nap alatt mint a több gigahertzes társai. Mert a nagy órajel átka az, hogy ha nem nyúlsz hozzá, akkor is lehúzza az akkut, 1-1,5 nap alatt. Van hozzá egy HDMI átalakító amivel HDMI tv-re, laptopra tudod csatlakoztatni. Van még hozzá egy USB-OTG átalakító, ami arra szolgál, hogy tudsz a telefonhoz csatlakoztatni 8W alatti működésű kölső HDD-t, valamint pendriveokat csatlakoztatni közvetlen a telefonra.


Amik szerintem jó Nokia Symbianos telefon, az a X7, E7, E6, N8.


Az a gond a Symbianos okostelefonokkal, hogy amiken nem Anna, vagy Belle van, azok tényleg nagyon rosszak, ebben igazuk van az androidosoknak. Szóval ha Symbianos telefonban gondolkozol, akkor minimum Anna, az frissíthető Bellére. De ezek sem olyan drágák már, függetlenül meg lehet kapni az N8-ast is 70-ért. Inkább rakjál rá félre, mint vegyél egyet használtan, annak bármi gyíkja lehet. Ha újat veszel, arról meg legalább tudod, hogy nálad romlott el+ azon biztos hogy van garancia.

2012. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben eladó lesz készülékváltás miatt az N8-am ami jó allapotú és szervizben sem volt sose! :)
2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!