Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letudják nyomozni, hogy a...

Letudják nyomozni, hogy a telefon ami nálam volt lopott volt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől vettem,mert meg volt szorulva.Rá 2 hétre továbbadtam dupla pénzért.A telefont még használják.Akkor nem lett még letiltva?Ez kb 3 hónapja volt.

Samsung Galaxy-ról van szó.


2012. szept. 1. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
és itt most ki lopta el? :D...az ismerősöd aki rá volt szorulva?. nem értem...
2012. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,ő lopta el az egyik haverjától.
2012. szept. 1. 19:47
 3/10 anonim válasza:
haverjától lopott? micsoda f*sz...
2012. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A lényeg az,hogy a napokban felkeresett,hogy neki rendőrségi ügye lesz belőle.De ha a én azt mondom,hogy a telefon nem volt nálam,akkor azt nem tudják lenyomozni?

Meg nem értem azt sem,hogy ha már a rendőrség foglalkozik ezzel,akkor miért nincs letiltva?Valami nekem itt nem tiszta.

2012. szept. 1. 19:57
 5/10 reptoid ***** válasza:
Figyelj, a rendőrségnek szerintem te ne hazudj, mert egy pár keresztkérdéssel úgyis megfognak (ha már
2012. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 reptoid ***** válasza:

Folyt:

Kérsz tanácsot) másrészt pedig büntetendő. Te jóhiszeműen adtad el, nem tudhattad, hogy lopott. Ezt mondd el nekik is majd, ha esetleg megkérdeznek.

2012. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Te nem tudtad, hogy lopott, igaz?

Igazat mondj, mert bevarrnak... Az ismerősöd kölcsön is kérhetett volna, ahelyett, hogy meglopja a haverját...


Attól függ, hogy mióta figyelik, de ha igazat mondasz nem ütheted meg a bokádat....

2012. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer rajtakapnak hogy hazudsz, akkor utána már hiába magyarázol.

Ha tényleg csak utólag tudtad meg hogy mi az ábra akkor nincs félnivalód.

De ha hazudozol még megszivathatnak.

2012. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lopta el egy haverjától a telefont?
2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül van letiltva, mert az nem a rendőrség, hanem a tulajdonos feladata. mivel nem írtatok valószínű adás-vételit, se haverral, se akinek eladtad, így nem tudod bizonyítani semmivel, hogy havertól nem tudhattad, hogy lopott(már ha egyáltalán belekerülsz az ügyben), szerencsére viszont csak ennyivel megúsznád, ha mondjuk csak azzal írtál volna adás-vételit, akinek eladod, akkor ő meg feljelenthetne ezért, mert elvették tőle a lopott telefont, és követelhetné a vételárat. amúgy haverod jófej lehet, ha egy másik havertól ellopja a telefont..aztán még továbbadja neked, lelkiismeretfurdalás nélkül..
2012. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!