Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is rossz a Nokia...

Másnak is rossz a Nokia 500-as telefonja?

Figyelt kérdés
Az én telóm folyamatosan lefagy, MAGÁTÓL KIKAPCSOL (!!), becsíkozódik a képernyő és piszkosul lassú. Másnak is van ilyen tapasztalata ezzel a telefonnal kapcsolatban, vagy csak én vettem selejtet? :(
2012. szept. 2. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, nem valami gyors, de nem kapcsol ki állandóan magától, ott valami gubanc lesz.
2012. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a telefon mindenkinek rossz. :DD

Viccet félretéve, szerintem vidd vissza szervízbe. Garancia még biztos, hogy van rajta, mivel nincs két éves telefon.

Nekem is Nokiám van, és azt a csíkozódást (nem tudom pontosan, te hogy érted) nekem is csinálja. Nekem úgy, hogy a kijelző elsötétül, és megjelennek rajta ilyen vékony színes csíkok, amik hirtelen elhalványulnak, és újraindul a telefon.

Szeritnem a tiéd ilyen "selejt". Vidd el a garanciapapírral együtt egy Nokia szervízbe, vagy a szolgáltatóhoz, akitől vetted.

2012. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen-igen, úgy ahogy mondod, egyik pillanatról a másikra elsötétül a kijelzője, apró fehér csíkok jelennek meg rajta, kikapcsol majd újraindul! :D Legújabb sztori: letettem délután az asztalra a telómat, visszamentem érte 20 perc múlva és azt láttam, hogy éppen egy sms-t "ír" magától, megállás nélkül pötyögi be a betűket és az egyéb írásjeleket, ki akartam belőle lépni, de nem reagált semmire sem, szóval kénytelen voltam kivenni az aksiját. Az a vicc az egészben, hogy 1 perc elteltével automatikusan lezáródik a billentyűzete, szóval nem tudom, hogy tudott rámenni magától az "új üzenet" funkcióra... :D

Na majd holnap elviszem egy szervizbe..... :(

2012. szept. 3. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!