Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonr...

Mit gondoltok erről a telefonról? Megéri megvennem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 2. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem vennék olyan telot amibe 2 simkártyát lehet tenni xD
2012. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél ilyet..garancia semmi,szervizháttér semmi,előbb-utóbb(előbb) elromlik,dobhatod ki és se pénz,se teló.
2012. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

szerintem nézd meg mit irnak róla mobilaténánál. :)

gugliba beirod, és kész

2012. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

40-ért ennél 20x normálisabb telefonokat kapsz amik nem gagyi klónok. Elég annyit megnézni, hogy egy "leggyorsabb" 1 Ghz-s MTK chiphez ICS van rajta. Ennél már el se tudom dönteni, hogy rossz-e ha hazudnak.

A rezisztív kijelző is gyönyörű lehet, a felbontásáról szó sincs, a 8 megapixeles kamera meg így láttatlanban megmondom, hogy hazugság.

De legalább a Samsungtól lopott "eleganci" (lol) biztos megvan.20 dekába csomagolva.

Ne vegyél klónt!

2012. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez valami S III klón akar lenni.

az ilyen telókat messziről kerüld el

inkább vegyél egy Huawei, ZTE, vagy Alcatel készüléket

2012. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez mi a pic.sa???

ilyeneket hanyagold!!!

2012. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy ismerősöm aki vmi gagyi Iphone Mini készüléknek nevezett (fostalicskát) vett Mondanom sem kell oprendszer nuku

5MPX kamera volt feltüntetve rajta mire kiderült hogy csak 0.3MPX-ben tud rögzíteni VGA felbontásban

nem beszélve arról hogy a Resistive érintőképernyője használhatatlan volt szóval erről ennyit :)

2012. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

akkor inkább tényleg hanyagolom ezt a telót.

Ezen kívül ZTE skate-re gondoltam. az jobban megéri? Mert arról se hallok sok jót, de ennyiért ilyen szép nagy készüléket nem találok mást csak ezeket.

2012. szept. 2. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Tmobile nál nézz szét az Alcatel OT 995 készülék nagyon jó és olcsónak mondható

biztosan jobb mint ez a sz@r

2012. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Így van. Ha tepsi kell akkor OT 995 alá nem szabad menni. Az se annyira drága, és az első a kategóriában ami nem hulladék.

Még esetleg OT 991 ami szoba jöhet, de az se annyira jó és a kijelzője is csúnya, de azért a fentieknek képest az is jobb készülék.

2012. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!