Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0.3! Lehetséges ez?

Android 4. 0.3! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

SZóval arról lenne szó, hogy lehetséges, hogy le fogom cserélni a Galax minimet egy Sony Xperia Tipo-ra, és ugyebár azon Android ICS 4.0.3. van. A 4.0.3 Ugye már támogatja, hogy az alkalmazásokat az SD kártyára TELEPÍTS/ÁTHYELEZZE? Mert nekem Andorid 2.3.4 van, és az még nem támogatja, hogy az SD kártyára telepítsem az apookat. Havernak viszont 2.3.6.os Androidján már van ilyen lehetőség. Tehát mégegyzser a kérdés: AZ Android 4.0.3. támogatja az alkalmazások SD kártyára val telepítését? :D



Remélem érthető voltam, és előre köszönöm: Kenny



2012. szept. 2. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen támogatja

de a tied is ha leszeded hozzá az APP2SD nevű alkalmazást

2012. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2.2-től megvan ez a lehetőség, csak vannak olyan alkalmazások amelyeket nem lehet a kártyára tenni.

Az app2sd alkalmazás megegyszerűsíti a kártyára helyezést, mert szól, hogy mit tudsz áttenni.

2012. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van a dolog, hogy Alkalmazás az Sd kártyára, de nem arra gondolok.
2012. szept. 2. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem sajnos ha alapból SD-re szeretnél telepíteni ahhoz root jog és egy külön partíció szügséges máshogy nem fog menni
2012. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
EZ most komoly? Nincs lehetőség arra a beállításra, hogy Telepítéskor előnyben részesített tárhely: SD kártya? Nehogyár Huawei Ascend y200n legyen, ICS 4.0.3 meg ne?!
2012. szept. 2. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van
2012. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most akkor ezt nemértem... 2.3.6 adnroidon van lehetőség az sd kártyára telepíterni 4.0.meg nicsn? -.-"
2012. szept. 2. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a Huawei belenyúlt a rendszerbe és ezért van lehetőség kártyára telepíteni

de az sem kizárt hogy rootolva van a teló és azért.Huawei készülékem még nem volt így ez ügyben nem tudok nyilatkozni de azt tudom hogy az én készülékemen amin 4.0.4 fut... sincs lehetőség alapból SD-re telepíteni

2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!