Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sansung galaxy mini 2...

Cuncikatitany kérdése:

Van egy sansung galaxy mini 2 ttőm. De az a gond hogy mindig frissít meg ilyeneket csinál meg ha kitörlöm hogy ne csinálja rá egy percre újra kezdi és már kb 10. 000 ft ott így leszedett egyszerűen kétségbe vagyok esve mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Mitcsinálhak légyszi segítsete??!!

#telefon #pénz levétek
2012. szept. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Google Play nél vedd ki a pipát az adott alkalmazásnál hogy "Automatikusan frissíthető"


illetve javaslom hogy használj túlforgalmazás nélküli adatcsomagot. így havonta kell érte fizetned egy xy összeget de nem emeli tovább a számlád ha kihasználtad a maximális adatforgalmat

2012. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás, ha lekapcsolod az adatforgalmat, amikor nem használod. Ha jól tudom, a Samsungok fölülről lenyitható sávjában is lehetőséged van erre.
2012. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
on/off gomb röviden nyom, akkor megjelenik a kínálat...ott adatforgalom kikapcs, majd örül...automatikus frissítés pipa kivesz, újból örül...ennyi...nekem ötezerbe került, mire rájöttem(hülyevagyokhülyevagyok)
2012. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!