Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a Kies program...

Miért nem tudom a Kies programot telepíteni a Galaxy Note telefonomhoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretném telepíteni a Kies programot a gépre, mert felismeri a telefonom csatlakoztatáskor, de nem lehet áthelyezni fájlokat, s az intézőt sem hozza be. Amint elindítom a telepítőt, ezt adja be: [link] Ha pedig rámegyek az Ok-ra, a Windows Update-et hozza be. Mit tegyek? vagy hogyan lehetne megoldani, hogy tudjam csatlakoztatni a telóm? XP-t használok!

2012. szept. 2. 15:57
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

AS hiba üzenet szerint XP SP3 javítócsomag kell a kies-nek


felteszem ez nincs fent neked ez a hiba oka... ha eredeti az xp akkor simán a microsofttól töltheted ha nem eredeti akkor pasz mert láttam már érdekességeket frísítés kapcsán :)

javaslom ted újra az XP-det egy már integrált SP3 al.

2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ha angolul tudsz akkor értened kellene hogy mi itt a baj... az XPdhez kellene telepíteni a service pack 3at hogy jól tudjon működni a kies... gondolom nem eredeti az XPd így nem tud mit csinálni. Nekem is van kiesem de nem használom mert hülyeség... csak arra volt jó hogy 2.2re frissítsem a telóm. Ha erre kellene hogy frissítsd akkor telepítsd az SP3at haviszont csak arra hogy cuccokat rakj a telódra akkor ajánlom hogy állítsd át háttértárolóvá a telódat így amikor csatlakoztatod olyan lesz mint egy pendrive... semmi felesleges grafikusfelület.
2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hol tudom átállítani?!
2012. szept. 2. 16:11
 4/7 anonim válasza:
vezetéknélküli és hálózati beállítások- usb beállítások... na itt :D
2012. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"A számítógép és az SD-kártya közötti fájlmásoláshoz érintse meg a lenti gombot" ha megérint azt írja, hogy csatlakoztassam a töltőt, ha pedig csatlakoztatom azt írja, hogy húzzam ki..:DDD
2012. szept. 2. 16:18
 6/7 anonim válasza:
az nem kóser :D de sajnos ez nekem már mongól... próbálj neki valamit csinálni :D vagy ha nem megy akkor lehet h elkéne vinned a legközelebbi telefonoshoz megkérdezni hogy was ist das?
2012. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vagy szerezz be egy micro SD olvasót és azzal próbálkozz... az 100% hogy jO... vagy ha nem akkor a kártya rossz
2012. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!