Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonról ha play...

Androidos telefonról ha play áruházból töltünk le cuccokat. Valahogy be lehet állitani, hogy alapból ne telefonra hanem sd kártyára mentse a dolgokat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Be, valahol beállítások/alkalmazások vagy beállítások/tárolás (magyar nevük nem biztos, hogy ez). Pontosan nem tudom, mert nekem főzött ROM van.
2012. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem találtam rá megoldost. :/
2012. szept. 2. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit utánanéztem neten, és csak olyanokat hozott be, amik nem olyan egyszerűek (tehát nem csak megnyomsz egy gombot a menüben és kész).


Belinkelek párat, nézd meg, és meglátod miről beszélek:

[link]

[link]

[link]


Találtam egy egész jó leírást képekkel, nem néz ki nehéznek amúgy, csak mégsem olyan egyszerű:

[link]


Akkor viszont már sokkal egyszerűbb az, ha raksz Link2SD-t a telefonodra.

Én telefonomon elég kevés a hely, ezért mindent SD kártyára szoktam telepíteni, de még így is elég sok helyet foglalnak, mert nem a program 100%-át rakja át. Link2SD-vel ez a program megoldódott, még több program van a telefonomon, mint régen, de még mindig szinte tele van a belső memóriám.

Ha érdekel segíthetek hogyan kell ezt beüzemelni (nem nehéz), mert netes leírások elég összezavaróak és gyakran nem is jók, de root-olt mobil kell hozzá.

2012. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!