Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone csere garanciában?

IPhone csere garanciában?

Figyelt kérdés

4 hónapos a készülék, Vitamaxra vettem egy összegben. 4S, 16Gb. Pár napja dobálja a térerőt, mondta vodában a fotelben pöffeszkedő gyerek, cseréljem a sim kártyát. Meg is volt, azóta is ugyanolyan gané állapotban van. Mondtam neki akksija nem bír, csak 10 órát, az olyan a szifonoknál. Hát mellette van sima 4-em, az bírja 3-4 napig... :(

Úgy tudom garanciában cserélik a telefont, erre fejemhez vágja, hogy nem.

Végül felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott azt mondták, rendesen, hogy adjam le szervizbe, 15 munkanapon belül eldöntik, csere, vagy nem.

Én most is úgy gondolom, hogy a térerő+ a drasztikus akksi idő cserére szolgál.

Valakinek hasonló? Mit várjak??


2012. szept. 3. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát a térerő miatt cserélniük kellene , mert a 4s ben azért rakták más helyre az antennákat , + még 1 et kapott, hogy ez még véletlenül se legyen probléma (bár az én 4- emmel sincs gond)Szerintem próbálj ki egy másik vodát , lehet h csak ott szemétkedik veled a csávó
2012. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy 10 órát bír, normális. A sima 4 pedig sehogy nem bír 3-4 napot, max kikapcsolva... Nekem a 4,7-wes telefonomat is naponta kell tölteni, ezek nem napokra, hetekre tervezett akksik. Vidd be másik vodához, hátha ott normálisak lesznek, bár kétlenm.
2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
használattól függ, de igen, a 4 az jobban bírja a 4Snél, enyém is kibír 2 napot, ha ügyesen gazdálkodok, hajtva meg azért 12-14 órát.
2012. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!