Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefon lenne a...

Milyen okostelefon lenne a legjobb (SE Xperia arc s, Alcatel ot 995, stb. )?

Figyelt kérdés

Eddig egy samsung wave8500-t használtam, de sajnos eddig bírta, így le szeretném cserélni.

Kipróbálnám az androidot, de nem tudok választani..

Amire használnám az zenehallgatás, esetlegesen fényképezés ha olyan helyen járunk a párommal, és nincs kéznél fényképező, esetleg internet, játékra meg ott a számítógép.

Ahogy néztem az alcatel egész jó ár/érték arányú, hasonló hardvert használ mint az arc s, de az olvasottak alapján rossz minőségű képet készít. Az Arc ebben jobb, de nem tudom mennyivel. Most a kedvezményekkel együtt a t-mobilnál az ot 995 45eFt, az arc 61eFt. Van esetleg valami más teló amit ajánlanátok? A 4" képernyő feletti, és a 70e ft alattiak érdekelnének. :)

Előre is köszi :)


2012. szept. 3. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt már sokféle telefonom, a sony e. nekem mindig sokáig bírta, a többi elég hamar tönkrement, szóval én az arcot ajánlanám:)
2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod mire vállalkozol!

Androidot soha!

Amúgy fényképezés terén az Arc sem valami jó.

Inkább várd meg a WP8-as Nokia PV modelleket! Persze a symbianos 808-al nem érnek majd fel, de gondolom elfogadhatóbb áraik lesznek, viszont képalkotás terén magasan verni fogják a mostani kínálatot!

2012. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan válassz androidot, és ha nagy és szép képernyő, jó kamera kell rohadt olcsón, akk zte skate! ha a még jobb kamera kell akkor sony ericsson xperia arc s, de ez 20ezerrel drágább, mint a skate...70 000ft alatt ennél jobb kijelzőt skate-é vagy kamerát, mint az arc-nak, nem igen találsz...
2012. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél xperia p-t, mert az mindenjiknél jobb, és ugyan olyan a kamerája, mint az arc s-nek, vagy ha nem jön ki, akkor nézd meg az xperia sola-t, mert az nem sokkal kisebb, kijelzőjű a 4"-nál (3,7"), és mind a kettőnél jobb.
2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az Xperia P egész jól néz ki, a mobilarénás teszt sem rossz.

Ha egy picit esik az ár akkor pont jó lesz :)

2012. szept. 3. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"jó kamera kell rohadt olcsón, akk zte skate"


Már ne haragudj, de fogalmad sincs róla mit beszélsz! Legalább ne vezesd félre! És utána meg az ARC S-t ajánlod, hát, látszik nem értesz hozzá!

Az a teló csak szimplán szép, de semmi több! Haver is olyat vett, hiába mondtam neki, hogy ne tegye, most meg szabadulni akar tőle! Szar kamera, fos képekkel, és olyan szinten belassult neki, hogy a névjegyzéket 5 mp után nyitja meg! Ez persze nem a telefon problémája, hiszen az 1,4 MHz-es proci elég kell legyen, sokkal inkább az android hibája, pedig a 4.0 van fent neki.

Ha számít a kijelző és a kamera, akkor Nokia N8 a te választásod. Ennél jobb kamera jelenleg nincs a magyar piacon, a kijelzője meg AMOLED, magasan veri a többi modellt. És multimediában sincs párja!

2012. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!