Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia ray telefonba microsd...

Xperia ray telefonba microsd memóriakártya való?

Figyelt kérdés

Szeretném bővíteni a memóriáját, csak nem tudom ehez nem értek annyira, milyet kell vennem bele? És hány gigás a legnagyobb? Szerintetek boltba vegyem, vagy interneten rendeljek?

Köszi a válaszokat!

23/L


2012. szept. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, 32-es a legnagyobb, olyat 7 ezer körül már kapsz, 16-ost pedig 4-5 ezerért. Mindegy, hogy személyesen veszed, vagy rendeled, csak olcsó helyről vedd.
2012. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2012. szept. 3. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged választani válassz class 6osat legalább, mert arra gyorsabban lehet írni meg olvasni róla
2012. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én angliából rendeltem egy Class4-es 16GB-os Kingston microSD-t. A zenéket egyszerűen nem akarja beolvasni, teljesen lefagy tőle a telefon.

Megcsináltam azt, hogy rápakoltam a 16GB-os kártyára ugyan azokat a zenéket, amiket a 2GB-os kártyán gond nélkül le tudok játszani és a 16-oson beakad a telefon...

2013. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!