Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne meg haccelni a...

Hellosztok kérdése:

Hogyan lehetne meg haccelni a hanszorómat a telefonom?

Figyelt kérdés
úgy akarom hogy pl: haveromnak samsung telójába samsung s5230 la fleur. beütött egy kódot és akkor nem a sima max hangon szól ha nem sokkal keményeben hangosabban! tudtok nekem segíteni ebben??? nekem lg kp502 öm van hiába ütöttem be azt a kódott ami neki jó az nekem nem jó! nem csinált semmit!

2012. szept. 3. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos vannak ott is ilyen szervízkódok, de nem ajánlom. én még régebben samsung d900i-mmel csináltam meg, hogy a hangerőket magasabbra vettem, és torzított, de ami a legrosszabb, hogy ilyenkor a beállításoknál a számok visszaállnak, szóval nem tudod pontosan visszaállítani sem, hogy jó legyen, csak sok próbálgatás után. az meg értelemszerű, hogy a samsung kódok lg-re nem jók. meg persze hosszútávon ez a hangszóró rovására megy, és hamar tönkremegy.
2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!