Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony telefonok közül az Ion...

A Sony telefonok közül az Ion a legkorszerűbb telefon? Van nála sok szempontból jobb telefon?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni hosszú időre és nézegettem a lehetőségeket! Nem szeretnék iphone-t venni! Amik szerintem nagyon jók az az Xperia talán a Ion a legjobb de javítsatok ki ha tévedek(tudom hogy az S is jó, de az ion kicsit feljavított verzió szerintem) néztem a HTC one X-et de annak mindenki panaszkodik az aksiára meg hogy sok játékot nem játszik le! A Nokiák meg csak wp rendszerrel gyártanak már korszerű telót úgyhogy az kilőve! Valaki tud ajánlani jó telefont? Jó kamera kell, belső tárhely nagy legyen, kijelző 4-4,5 között, ár 100-150 között max! Mondom én az xperia iont néztem ki csak nincs tapasztalatom de minden válasz érdekel!

2012. szept. 4. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira sürgős, várd meg, míg kapható lesz ennyiért a Sony Xperia T, vagy a TX. Jóval erősebbek mint az S, vagy az Ion. Körül-belül a HTC One X-ben lévő Tegra 3 szintjén van. 8miben jobb, miben rosszabb)
2012. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mikorra várható?
2012. szept. 4. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
A Trémobil nemsokára felveszi a repertoárjába, így szerintem utána pár héttel már biztos találni.
2012. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy találtam egy oldalt ahol fent van a leírása! Szerinted megéri megvenni? Nem tud sokkal többet, és műanyag vázas, az ion meg ha jól láttam fém. Mi a véleményed? Amúgy ajánlod a Sony-t? Vagy tudnál ajánlani helyette mást? Nekem tetszik a sony de vevő vagyok bármire, a htc is tetszik csak nagyon sokan írták hogy az aksi rossz! Várom a véleményedet!
2012. szept. 4. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Sony-t ajánlom, nekem még egy, az Ericssonnal készített modellje van (Live with Walkman), és nagyon jó. A műanyag nem akkora hátrány, tekintve a gyártó mivoltát. Lényegi különbség még, hogy az Ionnal ellentétben Snapdragon S4 processzor van benne, ami nem egy gyenge darab.
2012. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem nem gyenge a te telód sem ;-) Hát akkor lehet várok az újra!
2012. szept. 4. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Várhatsz az újra is, de az ionnal is jól jársz, mert jelenleg minden sony telefon az élmezőnybe tartozik a saját kategóriájában.


Még annyit, hogy az ion a legjobb xperia modell.

2012. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az Ion-t veszem meg ma 3-órakor! :) Már várom nagyon! Nem tudom, hogy jó döntés e, de össze hasonlítottam azokkal a telefonokkal amik tetszenek! (HTC One x, samsung galaxi s2-3, Ace, xperia S, és még az iphone 4-s-el is, de azzal csak viccből) és szerintem mindenképp jobb ezeknél. Igaz a htc-nek komolyabb a hardvere, de teszteken gyorsabb a Sony és az akkuja nem jó a htc-nek, ez fontos szempont volt nálam. A kijelzője egy kicsit nagy az xperiának, bár nekem tetszik és viszonylag nagy a kezem, meg ez a jövő! Remélem nem csalódok benne, majd írok! :)
2012. szept. 6. 12:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyönyörű és nagyon gyors! A film nézés pedig élmény, mintha ki akarna jönni a vasember a telefonból :D ( Bosszúállók)
2012. szept. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!