Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Bobherceg kérdése:

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés

HTC ONE-X vagy az iphone 4s?légyszi értelmes válaszokat írjatok,mert nem tudok dönteni a két telefon közül.

Kinek melyik jött be?Melyik jobb minőségű?Melyik merül le hamarabb?


2012. szept. 1. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

One X.

Miért nem tudsz dönteni?

Mert most gondolj bele..

választasz 1 márkatelefont, mert húú, drága, és kicsi, vagy azt, ami tetszik? Egy telefon nem azért kell, és nem is azért van, hogy menőzzenek vele, hogy neki milyen van, hanem azért, hogy használja.. nyomkodd meg mindkettőt, és amelyik tetszik, azt vedd. Vagy érvelj, hogy melyik miért tetszik..

2012. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
One x. Az sokkal erősebb hardverben, és a 4s meg már 1 éves, és amúgy is mindjárt kijön az iphone 5. Szóval szerintem vagy várd meg az 5-öt, vagy vedd meg az one x-et.
2012. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem,mert menőzni akarok vele!

Egyébként meg odaírtam,hogy értelmes válaszokat szeretnék!

2012. szept. 1. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:

én is one x re szavaznék

de kül az eltérések attol még lesznek android meg ios között

2012. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 1. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz értelmes volt. De nem a válasz hibája, hogy az olvasója nem képes megérteni.

Mivel az almát legtöbben azért veszik, mert itt hu-n drága, és ezért számított régen különlegességnek, de mostanra már kinőtte magát ebből, mert sok tininek, aki pózol a képeken, almája van, és csak azért vesznek olyat, mert mindenki azt látja, és elég sokan már azt használnak..

Elnézést, de ez igaz..

2012. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!