Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan android billentyűzet...

Van olyan android billentyűzetet, amiben van magyar szótár, T9-gomb és 3x4-es billentyű leosztás?

Figyelt kérdés
Tudna abban segíteni valaki, hogyan találhatnék olyan billentyűzetet android 4.0.4-es verzióra, amiben van magyar szótár, T9-gomb és 3x4-es billentyű leosztás. Csak olyat találtam,amiből ez az hiányzik.

2012. szept. 4. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Go keyboard. Van benne magyar nyelv, t9 és be lehet állítani ezt a 3x4-es elrendezést is.
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves válaszoló. Most is azt használom. De az a probléma hogy eddig nem találtam meg, hogy lehet új szavakat megtanítani. Ha te tudod azt meg köszönném, ha megirnad. Köszönöm a választ.
2012. szept. 5. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, ezt nem tudom, én sose szerettem ha a telefon találja ki amit írni akarok. Még akkor se ha tanul és később már könnyebb lehet úgy gepelni. Ezért az erre vonatkozó beállításokat mindig kikapcsoltam és nem is foglalkoztam velük.
2012. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Valószínű sokan vannak így. Sőt ők lehetnek többségben. Ezért is nem fejlesztenek ebbe az irányba. Pedig ha Egy hosszabb anyagot kell megírni útközben akkor bizony már nem mindegy. Azzal vigasztaltak, hogy az új android talán majd ... Lehet, hogy végleg el kell búcsúzni ettől a funkció tól? MÁR SEMELYIK PLAY EN LEVŐ ALKALMAZÁS NEM TÁMOGATJA EZT A HÁROM LEHETŐSÉG ET
2012. szept. 7. 07:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Go keyboard beállításaiban van egy olyan, hogy input settings és ezen belül a learn new worlds bellé tegyél pipát. Így elkezdi tanulni a szavakat amiket írsz.
2012. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nagyon köszönöm a választ. Természetesen ezt a lehetőséget azonnal beallitottam, azonban nem tudom hogyan lehet felvenni új szavakat. Lehet, hogy itt az orrom elött a megoldás, de nem veszem eszre.
2012. szept. 9. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írsz, úgy ad javaslatokat. Ha olyan szót írsz be ami nincs köztük akkor elmenti és legközelebb ha azt kezded beírni akkor már ott lesz a javaslatok között. Eleinte 3x4-es kiosztásnál célszerű lenne T9 nélkül írni az új szavak miatt, de ha megvan minden akkor azzal is lehet írni.

Így 1 nap után ennyire jöttem rá. Aztán lehet, hogy van más lehetőség is. Vagy másik billentyűzet.

2012. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Hálásan köszönöm az egésznapos fejtörést, hogy rám szántad az időd! Nagyon megható. Valóban így veszi fel a szavakat. Én is kerestem a megoldást, de ezt nem vettem észre. Mégegyszer hálásan köszönöm!
2012. szept. 10. 05:23
 9/9 kgaba88 válasza:
Másik megoldás, ha hosszan megérinted a beírt szót, felugrik a helyi menü, ahol ki tudod választani, hogy 'szó hozzáadása a szótárhoz'.
2013. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!