Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a csörgetés is...

Igaz, hogy a csörgetés is pénzbe kerül most már? Nekem legalább is jött egy üzenete hogy így lesz. (telenor, és családi csomagban vagyok)

Figyelt kérdés
tehát ha csak csörgetek és kinyomom is vesz le vmennyi pénzt mert kapcsolódik vagy mi.....
2012. szept. 4. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amióta a telefont feltalálták létezett ez kapcsolási díj néven.

Csak utóbbi időben sok szolgáltató nem számolt díjat érte.

Nem csodálom, hogy visszahozzák, a telefon telefonálásra való nem csörgetésre...

2012. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy csak a telenor hozza vissza, mert az milyen már, ha fel kell hívnom valakit, fel is hívom vagy 3-szor és egyszer sem veszi fel. Így lehet majd jól elszórni a pénzt a semmire...
2012. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, minek kellenek ilyenek. Ilyen-olyan díjjak. 100forint/perc és nem kell vacakolni, mi mibe kerül.:))
2012. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

100Ft/perc?!

Ennyiért telefonálni sem kéne.

2012. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi de akkor most igaz v nem?:)
2012. szept. 4. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

" számlás előfizetők a telefonszámla végösszegének kismértékű emelkedésére számíthatnak, mivel július 16-tól minden sikeres hívásuk után nettó 1,96 forintnyi kapcsolási díjat fizetnek. "

Azt hiszem, érthetően le van írva. Minden Sikeres hívás" után kell kapcsolási díjat fizetni. Amíg nem kapcsolódsz a hívott számmal, nem fizetsz.

2012. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem akkor 1,96 ft ha csak csörgetek vkit és kinyomom!

köszi!

2012. szept. 4. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
NEM komolyan szövegértés ember!!! minden sikeres hívás után. azaz ha kapcsoltak akkor fizetsz ennyit. tehát ha a delikvens felvette. tehát ha beszéltél vele. ha megcsörgeted az nem kerül pénzbe
2012. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaa de akkor az az 1.96 +-ba jön rá ha beszélünk?:)
2012. szept. 4. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nettó 1,96 Ft, Ha felveszik a hívásod. Erre rájön az áfa.
2012. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!