Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-hez milyen fülhallg...

Iphone 3gs-hez milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
A gyári apple nagyon drága sajnos ezért valami olyasmit akarok. Cuppanósat semmiképpen mert azt nem szeretem. Nem kell az sem,hogy legyen benne mély. Az a lényeg,hogy hangos legyen :) A mostani az egy LG nem sok mély van benne,de 1 utcával lejjebb is lehet hallani :) Csak ezt eltörtem és venni akarok egy másikat,de ilyet sajnos már nem tudok mert régi :/ Gondolom valami olyasmit kéne aminek nagy a Db száma. Minimum 120
2012. szept. 5. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ááá. Te ilyen kis buszos troll vagy. Na figy megsúgom hogy rajtad kívül senki! De tényleg senki nem kíváncsi arra hogy mit hallgatsz. Tartsd meg magadnak.


Más. Fülhallgató helyett javasolnék neked egy hallókészüléket, de valami durvát most már. tartós 85 dB már maradandó halláskárosodást okoz (ilyeneket az ipari gépek produkálnak amihez előírás a fülvédő). Egy szabályzás értelmében nem lehet 100db fölé lőni egy fülhallgatót gyárilag. Persze van aki ezt kijátssza de jó ha tudod.

2012. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmmm, azt ugye tudod hogy a dB nem minden, inkább a frekvenciatartományra kéne rágyúrni, az hogy milyen hangos egy füles/hangszóró, számomra másodrangú. Arról nem is beszélve hogy ha így folytatod akkor maradandó akkusztikus traumát fogsz kapni.
2012. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok buszos troll csak én vonattal járok haza és mindig tele van alkoholista férgekkel akik részegen kártyázva ordítanak. Namost akkor ezeket én nem akarom hallani ink hagy idegesítsem őket és kicsit. Ja és electro worldben 124db es füleseket lehet venni csak drága. Pl AKG 5000 ft 129Db
2012. szept. 5. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


használd ezt a táblázatot egészséggel. Amíg megteheted. Mellesleg egy jó zajszűrő kell akkor neked a fülesedre! Az is nagyban befolyásolja mennyire tudod élvezni a zenét hogy a külvilágot milyen jól szűri ki.

2012. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!