Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezek fontosak:

-androidos

-max 35.000Ft

-Wifis

-érintőképernyős

-normális méretű

-és mivel lány vagyok valami normális kinézetű :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. szept. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy mini szerintem
2012. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de állítólag az nagyon sz@r telefon.
2012. szept. 5. 16:13
 3/6 anonim válasza:
Mini2 már sokkal jobb :)
2012. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ezek hülyeséget beszélnek!

Egyik mini se jó.


Először is vegyük sorban az észérveket.

galaxy mini: nagyon elavult, csúnya, pixeles a kijelzője, a hardver is gyenge benne, nincs rendesen optimalizálva, az árának a felét éri.


Mini 2: az minden tekintetben jobb a mini-nél, de az már 40000- fölött van, kategóriájához mérten gyenge, és elavult hardver van benne, és olcsóbban is vannak nála sokkal jobb telefonok.


Ajánlott telefonok: huawei ascend y200: ez a galaxy minivel egy kategóriás, és szebb a kijelzője, sokkal erősebb a hardver benne, és maga a telefon sem elavult, rendesen van optimalizálva, nagyobb a kijelzője is.

SE live/xperia mini pro: Ezek a telefonok ugyan annyiba kerülnek, mint a mini2, és sokkal erősebb, és modernebb bennük a hardver, sokkal szebb a kijelzőjük, jobban vannak optimalizálva, és úgy minden téren jobbak.


Szóval, ha róm hallgatsz, akkor vagy y200-at veszel, vagy 40000-ért se live-ot, vagy mini pro-t.

2012. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobj hozzá egy 5-öst és SE Live! Na az már jó teló!
2012. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Hauwei-t én is csak ajánlani tudom, nagyon jól optimizált. Szinte teljesen smooth minden progiban.
2012. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!