Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » November korul szeretnek...

November korul szeretnek venni egy uj keszuleket, de a galaxy note 10.1 es a note2 között gondolkozom. Telefont is szeretnek de van egy s2-m így Szerintetek a tablet jobb vétel lenne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem a s2 szupi telefon én a note 2 várok :D
2012. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elobb dontsd el hogy tablet kell vagy telefon. Viszont ha valasztanom kellene nekem hogy a ketto kozul melyiket kerem ingyen akkor a Note 2-t valasztanam, meg ugy is hogy SGS3-am van. Neztem a Note 10.1-et a boltban, ugy indultam neki hogy aznap meg is veszem aztan valahogy eloben nem jott be es egy Asus Transformer Pad TF300T-t vettem helyette, szerintem jo dontes volt. Note 2-t viszont tuti megveszem.
2012. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a Note 2-n gondolkozom, mert tetszik, és az S2-mnél nagyobb + vannak extra szolgáltatások benne, így tetszik nagyon, viszont a Note 10.1 azért tetszik, mert mindig szerettem volna 1 tabletet, viszont feleslegesnek is tartom az asztali PC mellé, mert inkább az S-Pen-es újítások tetszenek, mert ez ad egyediséget a készüléknek.
2012. szept. 6. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!