Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberrel kapcsolatban valaki...

Viberrel kapcsolatban valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egy sony xperia ion-ra telepítettem a vibert, megadtam a számomat, kaptam egy négy jegyű kódot, de nem tudtam normálisan használni nem sikerült hívnom és írnom annak az egy ismerősömnek akit felvettem próbaképp (neki is van viberje) egy menüpontban a deaktiválásra mentem rá valahogy! Letöröltem feltettem újra és a telefonszám kérés után nem kapok kódot nem tudok tovább lépni még a régivel sem! aki ért hozzá segítsen hogy mit csináljak köszönöm!

2012. szept. 6. 19:53
 1/2 anonim válasza:

Én ma próbáltam leszedni mert váltottam symbianra most meg megint android van de amikor felmegyek a store-ba kiír valami fehér kosaras cuccot és egyszerűen nemtudom leszedni! Már mindenhol próbáltam de nem sikerrül


Kérlek írj

2012. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kábé két napja használok androidot, úgyhogy nagyon nem leszek a segítségedre! Annyit tudok mondani hogy tőlts le egy feladat kezelőt, töröld ki a programot teljesen, vagy a marketen keresztül töröld ha esetleg lenne valami verzió a telefonodon! Ha nincs akkor a keresőbe a marketben írd be hogy viber és a legújabbat töltsd és telepítsd! ha nem megy, akkor próbáld böngészőn keresztül! ennyit tudok segíteni így látatlanban!
2012. szept. 9. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!