Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet, hogy Samsung...

Miért lehet, hogy Samsung Galaxy S2-re nem bírom az új szoftvert telepíteni?

Figyelt kérdés
Kies-sel próbálkoztam de nem bírom csatlakoztatni a telefont a gépemmel... Ki írja, hogy csatlakozás és hiába hagytam úgy a gépet több órára semmi, továbbra is csak azt írja csatlakozás.... Próbáltam wifivel de nem adja ki, hogy új szoftvert lehetne telepíteni... Egyébként most 2.3.4 van rajta... Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni... Előre is köszi :)

2012. szept. 6. 19:58
 1/2 fairi1 ***** válasza:

KIES-sel mindig a probléma van, fent sincs a gépemen, anélkül frissítettem az S2-öt... ODIN 1.85 a megoldás.


Meg lehet próbálni: törlöd a kies-t minden samsung drivert eltüntetsz a PC-ről(ez a nehéz pont) és megkeresed a legfrissebb verziót kiesből asamsung oldalán telepíted és utána próbálkozol az s2 csatlakoztatásával.

2012. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre majd én is kiváncsi leszek,mert én se tudom :/
2012. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!