Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.1-et hogyan tudom...

Android 4.1-et hogyan tudom feltelepíteni xpeia x10 mini prora?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Talán custom ROM van, de a funkciók fele nem működik, max alpha verziós (mindennapi használatra nem ajánlott), a 4.1 smoothness egyáltalán nincs jelen, örülj, ha ICS-t rá tudod rakni kevésbé bugosan.

Hivatalosan sose lesz rá JB.

2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a 2011-es mobilokra is Alpha JB van csak. A legutóbbi konkrétan indulás után összeomlik, mivel a systemui leáll, és hasonlók. Na ha van 2010-es telefonra egyáltalán, az még rosszabb.
2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. Köszi
2012. szept. 6. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


Végül is HTC Hero-ra is van, csak kérdés, hogy mennyire működik és mennyire gyors (valószínűleg erre a válasz az, hogy alig és kicsit sem).

2012. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!