Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont választanátok...

Milyen telefont választanátok a listából és miért? Nem igazán értek a telefonokhoz.

Figyelt kérdés

Ennél nem akarok többet költeni, mert gyorsan elhasználódnak mellettem a telefonok :)


Lumia 610 - 40 842 FT

Motorola Motoluxe - 55000 Ft

HTC Desire C - 53800 Ft

LG L7 - 57000 Ft

Defy+ - 46000 Ft

Lumia 710 - 55700 Ft


2012. szept. 6. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezek közül az L7, vagy a Desire C.
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikus az a kettő, de a Lumia 710 -et sem zártam ki. Érvek ellenük/mellettük?
2012. szept. 6. 21:13
 3/17 anonim válasza:
Èn is a HTC és az LG mellett voksolok. A Lumiák nem a legjobbak. Esetleg még a Huwai (azt hiszem így kell írni)
2012. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A Lumia 710 és L7 közül válassz. Én android párti vagyok, de szerintem ennyiért hozzá lehet jutni egy Xperia U-hoz is nem? Javítsatok ki, ha nem.
2012. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, a Sony is ebben a kategóriában van, de azt ma próbáltam és a menüjével ill. a keskeny kijelzőjével nem igazán tudtam azonosulni. :)

Nézem a specifikációkat és a lumia lesz a nyerő, a HTC 800 MHz, L7 1 GHz. Van még valami 60.000 Ft alatt amit érdemes megnézni?

2012. szept. 6. 21:42
 6/17 A kérdező kommentje:

Zambezi:

Köszönöm, megnéztem a Huawei -t, de ebben a telefonban nem tudnék megbízni :)

2012. szept. 6. 21:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp Sony-t vennék a helyedben. Ha a menü nem jön be 10 perc alatt lecseréled olyanra, amilyenre akarod, nagyjából korlátlan a választék, ha meg túl vékonynak tartod a telefont veszel rá egy tokot. Ilyen hülye okok miatt még nem pártolnék át másik telefonra.


Desire C és az LG L7 sem a legjobb választás (nagyon gyenge GPU és viszonylag gyenge CPU).

2012. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A sony nem szaggat be scrollozásnál, vagy képek nagyításánál? Még egy ami fontos, navi -t tudok rátölteni?
2012. szept. 6. 23:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem. Bár néha egy kis akadozás várható (mint az összes Androidos készüléknél, kivéve amire van/lesz 4.1), de a Sony-nak ezerszer erősebb a hardvere az LG-nél és HTC-nél is, szóval annál a legkevésbé vészesebb (bár a HTC meg nagyon jól optimalizál, így a lemaradást nagyjából behozza).

Sony az utóbbi időben nagyon jó gyártó lett, felsőkategórián kívül uralja a piacot (lehet eladásban nem, de minőségben és ár/érték arányban egyértelműen, illetve felső kategóriában is nagyon ott van, csak nem a legjobb).

2012. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A Desire C felejtős, ugyanaz a szindróma mint a Wildfire S-nél. Magyarul drágán eladni a sz@rt, csak a márkanévvel. Szeretem a HTC-t, de az alsó kategóriát nem kéne erőltetniük. Az Xperia Tipo 20000-rel kevesebbért többet kínál.

LG szintén hanyagolandó, száz éves gpu, és alsó kategóriás cpu, sok pénzért. LG-ből kizárólag a 4X HD az egyetlen értékelhető darab, az meg pöttet más kategória.

Lumia 610 sem, gyenge, kevés, a kijelzője ótvar. 65000 színes kijelző 2012-ben? Nemár.

A Motoluxe szintén gyenge hardver drágán és a legtöbb Motorolával szemben szerintem még csúnya is.

Defy+ nem vészes, bár már elég öregecske, és hasonló tudású Xperiákat olcsóbban kapsz. Ha jobban értenél a telefonokhoz talán javasolnám, mert jól moddolható, de így inkább ne.

A Lumia 710 talán az egyetlen a felsoroltak közül amit érdemes megvenni, bár pár ezret ez is leadhatna, a WP7 stabil, gyors, bár nem egy nagyon variálható oprendszer.


Amiken még érdemes elgondolkozni: Alcatel OT 995, Xperia U (figyelem a memóriája nem bővíthető), Xperia Ray. Mondanám még az Xperia Solát is, de szerintem az már sokba kerülne neked.

Offline navi a Nokiákon alapban van, Androidra meg torrentről leszedsz egy IGo-t, vagy Sygic-et és már kész is.

2012. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!