Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a Nokia...

Mi a velemenyetek a Nokia x3-02-es telefonrol?

Figyelt kérdés
az aksija erdekelne, hogy mennyire birja, a fenyekepezoje h jo minosegu kepeket csinal-e es a wifi jol mukodik-e? es egyeb velemenyeket, tapasztalatokat.koszi elore is:)

2012. szept. 6. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont ilyen telom van, 5hónapja!

Aksija nálam zenehallgatás illetve net mellett 3-4 napot bír ki,ha csak sms-ezek,telefonálok akár 1-1,5hétig is kibírja 1 feltöltéssel!Kamerája is jó,bár én hiányolom mellőle a vaku-t,+ha teljesen 5mp-elbe fényképezel akkor ha feldugod gépre usb-n keresztül és felrakod a képet gépre kockásodni fog,nem lesz annyira szép tiszta,mint pl 3.2mp-nél! Wifi nekem tökéletesen működik,gyorsan fel tudok csatlakozni akárhova!

Szerintem jó kis telefon,de ha van kicsit több pénzed,inkább nézz szét Androidosok közül,én pl ezért akarom eladni a telom!

2012. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!