Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz hogy ha beviszem a...

Az igaz hogy ha beviszem a régi iPhoneomat a telefonszolgáltatómhoz, akkor kicserélik egy Samsung Galaxy S III-ra?

Figyelt kérdés
Mert ugye az Apple és a Samsung hadakozik, nekem ezt egy barátom mondta nekem. Amúgy T-Mobileról lenne szó

2012. szept. 7. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
hány éves vagy? :D
2012. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy persze, annyira hálásak lesznek, hogy egy egész raklapnyi S3-at adnak majd.
2012. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz !
2012. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hadakoznak. Az Apple szokás szerint lenyomta a Samsungot, és végre megfizethetik a sok lemásolt készüléket.


Nem igaz, a haverodra meg ne hallgass...

2012. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ 15 vagyok xD
2012. szept. 7. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogyne, meg tulajdonosi részt is kapsz a Samsung cégből. Gondolkozz, öcsi. :)
2012. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez mekkora hülyeség már? :D

termésetesen nem igaz...

egyrészt, ki az a hülye, aki egy iphonet lecserél egy vacak s3ra???

másrészt, míg az iphone 4 42ezerért a tiéd, az s3 egyelőre még bőven 80-100 felett van

(42 eredetiben nemzetközi hajóztatással az apple.comon)

így ha esetleg jó mobil lenne az s3 akkor sem cserélnék be!

2012. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már mért cserélnék be?Ennyi erővel én is bevihetném a Galaxy Acemet hogy tudnátok adni helyette egy S3-at?:D Amúgy a nem hadakoznak csak az a k*csög Apple már annyira unta magát hogy nem tudott mást kitalálni.
2012. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 - olvass utána rendesen.


Akkor ennyi, ha az USA területére rendeled, KÉT ÉVES hűségnyilatkozattal egy ottani szolgáltatóhoz. Egyébként 130-140e plusz szállítási költség.


Ha a magyar apple-től rendeled, akkor meg 190 rugó körül van.

2012. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!