Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért csinálják meg kb a...

Mennyiért csinálják meg kb a Samsung S5230 telómat aminek elromlott az érintője?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra, nem érzékeli hiába nyomkodom ...a garanciája pedig lejárt:( benne van mindenem , mennyi javítási költségre számítsak?
2012. szept. 7. 12:51
 1/6 Roni123 válasza:

szerintem ha nem érzékel(ne is próbálkozz meg vele) az drága.(nagyon drága)

vegyél ujjat ha tudsz.

de a javitási kölcségnél is úgy van hogy mennyire van tropára menve a képernyője attól függ az ára.

2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rendelj hozzá egy digitizert és cseréld ki házilag utána add el !
2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is úgy gondoltam hogy házilag megcsinálom miután megvettem..de fog ez vajon nekem menni, kicserélni?

érintőpanelt kell venni, ugye?

ha nagyjából leírná valaki hogy kell kicserélni nagyon megköszönném.

2012. szept. 7. 19:18
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk ha nem sikerül, apukám vagy barátom jobban meg tudja csinálni nem? úgy értem a férfiak ügyesebbek ilyen téren..gondolom én.
2012. szept. 7. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ügyes vagy akkor találsz vaterán vagy más aukciós oldalon olcsón, azt hogy mennyi nem tudom nem rendeltem még ilyen helyekről !
2012. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
haveromnak k3ezerért csinálták meg..vagyis azt a plekszit annyiért rakták rá a telójára..
2012. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!