Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan programot android...

Tudtok olyan programot androidra, amivel irányítani lehet a számítógépet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amivel pl. az ágyból tudom irányítani film közbe a hangot, beletekerni, esetleg az asztalt megnézni ha kellene valami, stb. Pl. Wifin keresztül, vagy más módon.

2012. szept. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Filmbe tekerni/hangosítani nagyon egyszerű, gépeden legyen a VLC (amúgy is az a legjobb), telefonra meg beírod Play-be, hogy VLC és kihoz majd valamilyen remote programot.

Megállítani/tekerni is lehet, meg tudsz választani a fájlok közül, tehát fel sem kell kelned, hogy berakj még egy filmet, stb.

Biztos vagyok benne, hogy távoli asztalt is megtudod vele valahogy nézni, de fejből nem tudom hogy, és lusta vagyok google-n megkeresni.

2012. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teamviewer
2012. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


szemezgess ezekből

2012. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! :) Végül ezt választottam: Unified Remote Controll

Nekem nagyon bejött! :) Ajánlom nektek is!

2012. szept. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!