Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 4s-t venni?...

Megéri iphone 4s-t venni? Vagy inkább samsung galaxy not-ot vegyek? Azért érdekelne mert mindenki szidja az iphonet és sok embernek betörik.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kacifántos a dolog, szerintem te nem vagy tisztában a dolgokkal.


Vegyél iPhone-t, ha nem teniszütő kell. Vegyél iPhone-t, ha tizedmásodpercre SE beakadó szoftver kell, atomstabil, SOHA le nem fagyó rendszer.

Veszel hozzá 900ft-ért egy szilikon tokot, leesik, nem lesz baja, paff. Ennyi.


Vegyél Note-ot, ha teniszezni akarsz.


Üdv!

2012. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na azért a Note se nagyon fagy le. Mondjuk néha, de az csak az Android miatt van, egyébként jól össze van rakva, csak bazi nagy. Meg a processzor magok is nagyobb (1.4 GHz) órajelen pörögnek. Hiába van a 4S procija 1 GHz-re skálázva, gyakorlatban csak 700-800 MHz-en ketyeg.

Na meg a Note-ban 1 GB RAM van(a 4S-ben csak 512 MB), és a Note is elég jól össze van rakva.

2012. szept. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs, kétszer írtam, hogy "jól össze van rakva". Álmos vagyok már. Egyébként hogy rendesen válaszoljak a kérdésedre: NEM, nem éri meg 4S-t venni! Inkább a Samsung!

De ha mindenképpen iPhone-t akarsz, akkor várj szeptember 12-ig, akkor jön ki az iPhone 5, na az talán jobb választás lenne.

2012. szept. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Horror áron nem fogja megvenni. Érdemes a 4S-t venned továbbra is.


Az a baj, hogy kihagytam sok dolgot ami a szifon mellett szól, de hiába írnám le, ha nem tudjuk, hogy mi a kérdező igénye? Mi az, hogy mindenki szidja az ájfont? De ezt szerintem nem tudjuk meg. :)


Attól függ, hogy mekkora telefon kell, milyen dolgokra.

iPhone mellett szól a Store is.

2012. szept. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ebben a témakörben is jópáran szídják, mert istenítik az akadozó, vírusos, lassú androidjukat :)
2012. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.. Drága. A Note-t megérné, mert jobb hardver, stb. Az iOS csupán azért nem akad, mert 1 lebutított felületen fut, hogy mindenki kezelni tudja. Nem figyeltétek, hogy az iOS szinte nem is változott a kezdetek óta? Mert nincs benne semmi olyan újítás, ami valami nagyot hozott volna. Csupán ugyanazon a régi verzión fut, csak már van háttér. Ellenben az Android sokkal többet tud adni megjelenésben nála. Az, hogy beszaggat, szerintem hülyeség. Az S2-m a legfrissebb androiddal nem szaggat még 1 kicsit se.. Így szerintem következtetni lehet, hogy a Note 4.0.4-es droidja sem szaggathat.. Ja, és ha beszaggat 1-2x, akkor arra hamarosan orvosolni fogják a problémát a Jelly Beannel.. Igen, megéri utána nézni, mert nagyot fog jelenteni minden Androidos készüléknek.
2012. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 98inter98 válasza:
SAMSUNG GALAXY NOTE!:)
2012. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6/7


És mihez képest drága? ;)

Tudod, nem adják ingyen, szerintem érthető. Haszon viszont mindig is lesz rajta.

Ár/érték arányban azért nincs legalul, sőt...


Hiába jössz a lebutított szoftverrel. Ez aztán nagy érv volt...

Igen, nem változott, tudod mennyire nem? Annyira hogy megnyerték a pert a kis sz@ros lebutított szoftverrel, tekintve a sohanemváltozott szoftver egy pár részét ők építették bele először az oprendszerbe, illetve az ikonmásolásról nem is beszélek... sőt, arról se, hogy hogy néztek volna ki a telefon, ha az Apple nem dobja piacra az első iPhone-t... ezelőtt pedig a Samsung nagyban a Blackberry-t másolta.

Komolyan egy ilyen cég mellett rakjátok le a voksotokat, akik olyanok mint egy kisgyerek?

Nehéz őket így komolyan venni, már nem azért.

Látod, ott a gond, hogy még egyszer sem akad be a szoftver, ahogy azt te említetted.


Azt nem is mondom, hogy nyomkodtam pár Androidos telefont (és nem, nem a 40-50-70-90 ezres kategóriát), és egész egyszerűen egyik sem hatott meg.

Igen, jó a menü, meg testreszabható. Hát aztán?

Csináltam egy képet, megnéztem az albumban, és 2-4mp volt (kép tartalmától függően - vagy még több) mire nem pixeles indexképet mutatott, hanem ténylegesen betöltötte a képet.

Szóval a saját kameraképeivel nem tud elbánni az a szerencsétlen telefon... a kép és videó minőségét is lehetne emlegetni, de ebbe nem megyek bele.

A játékok elindulásának idejét is lehetne emlegetni, szintén nem megyek bele.

Ha akartok, majd érveltek. Engem nem igazán lehet meggyőzni már, van 1-2 másik telefon más gyártótól amire én is azt mondom hogy na ez igen... és ennyi.

2012. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem éri meg.Max majd a szifon 5-öt.De abban sem vagyok biztos.Minden tekintetben a Note vagy ha nem akarsz akkorát akkor valamilyen Sony.
2012. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!