Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 fekete vagy...

Samsung Galaxy S2 fekete vagy fehér néz ki jobban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 23:02
 1/9 szaffi123 válasza:
FEHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!:)))))) Sztem fiúnak is jó a fehér meg lánynak is de a FEHÉR GYÖNYÖRŰŰ:)))
2012. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fehér. Nekem fekete van, de cserélem fehérre
2012. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet egyértelműen elmondani. Mindenkinek van egy véleménye, de ha te veszed a telefont, akkor te döntsd el azt, hogy milyen legyen a színe, hiszen ezt fogod használni nap mint nap.

Egyébként szerintem a fehér tetszik nekem is, pedig férfi vagyok.

2012. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én feketét használok, de egy ideig foglalkoztatott a kérdés, hogy miért nem fehéret választottam.

De feketén is tetszik, mert én nem a színét nézem, hanem használom a telefont, és személyre lehet szabni ugyebár.

2012. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehér. De nekem feketém van :/ Sajnos mikor vettem már nem volt fehérben.Sőt feketében is csak 1 darab volt
2012. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fekete van, szerintem nagyon stílusos és férfiasan elegáns. A fehér verzióban nagyon harsánynak tartom a krómcsíkokat.
2012. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is fekete van, de nekem úgy tetszene legjobban ha az előlap maradna fekete, a közepe és a hátulja pedig fehér lenne. Meg lehetne ezt valahogy oldani?
2012. szept. 9. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Veszel hozzá 1 fehér borítást, és ha olyat találsz, aki összeszereli neked, akkor szerencséd volt. Ha pedig nem, akkor neked kell megcsinálni, viszont a garancia veszik minden esetben.
2012. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fehérben szebb, viszont feketében a kijelző szebb. Valahogy jobban adja a színeket. Tapasztalatból mondom. (Plusz jobban tükröződik xP)
2013. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!