Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színű telefont vegyek?...

Milyen színű telefont vegyek? A típusa HTC wildfire s. Ezt már eldöntöttem csak színben nem tudok választani.

Figyelt kérdés

Akinek esetleg van tapasztalata. A fehér nem kopik gyorsan, vagy nem koszolódik hamar? Lilásról mit gondoltok? Vagy esetleg fekete?!

16/L


2012. szept. 8. 23:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben nem vennék ilyen elavultnak számító telefont, akármilyen is a színe...
2012. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
nekem ilyenem van fehérben, és eddig nem kopott, és nem is koszolódik vészesen. Szerintem ez a legszebb szín, amit választhatsz :)
2012. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik nőies és szép csak attól félek hogy hamar megkopik. Hátlapvédőn is gondolkodtam de nem tetszett igazán.:S
2012. szept. 8. 23:47
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
tényleg NAGYON elavult!
2012. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mennyiért vennéd, de ahogy írták ez egy már elavultnak számító telefon.


Sokkal jobb vétel a sony live with walkman, galaxy mini 2, sony xperia tipo, de még a huawei y 200 is.

2012. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
Az emberek 80%-a csak telefonálásra és sms-re használja a telefonját. Ezen kívül az egyetlen funkció, amit szeretnek használni a menőzés. Mégis miért kellene neki egy rakás pénzt elkölteni egy telefonra, amiből lófszt se fog kihasználni, de a gyakorikérdéseken, meg az iskolában a mobilarénán lógó hülyegyerekek azt mondják rá, hogy gyaaaa ez jó telefon. Ezért?
2012. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó:


Ha ezekre kell, akkor ez egy tulárazott teló....


huawei y200 odabax neki ma már olcsóbban.

Kb. ezért.

2012. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
DE neki nyilván az is számít, hogy néz ki.
2012. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

De amúgy meg tök lényegtelen, eldöntötte, hogy ő ilyet akar, nyilván nem véletlen és azt kérdezte, hogy milyen színt válasszon. Nem odabaszós huawei kell neki meg izé, hanem vagy egy lila, vagy egy fehér htc wildfire s. Ennyi.


Én a fehéret venném.

2012. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát csak talál olyat ami jól néz ki a kb 7-8 ma kapható teló közül ami jól néz ki és jobb is mint a wildfire s...


Olcsóbban vagy hasonló áron.

2012. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!