Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik napról a másikra elromlo...

Egyik napról a másikra elromlott a telefonomon az USB funckió. Szerintetek mi okozza a bajt?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég még működött a telefonomhoz az USB (LG GD 510 Pop), aztán hirtelen ez a funkció elromlott. Ha csatlakoztatom a számítógéphez, nem érzékeli hardver elemként a telefont és a memóriakártyát (a kettőt mindig külön szokta), de a töltés funkció az elindul. Beállításokat is próbáltam telefonon, plusz gépen manuálisan fel akartam telepíteni az illesztőprogramot, de nem sikerült. Azóta már formáztam a gépet, és formázás után ugyanúgy nem ismerte fel a telefont. Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 8. 23:54
 1/2 Rocco8 válasza:
Előfordulhat, hogy az USB portod érzékeli rosszul a telefont? Próbáltál másik USB-t vagy esetleg másik gépen sem megy a teló? Először zárd ki, hogy biztosan a telka rossz-e?!?
2012. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másik számítógépen is kipróbáltam, és ott sem működött. A saját gépemen az USB port az jó, a pendrive-om meg a bluetooth működik rajta.
2012. szept. 13. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!