Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Omniam belső...

Telefunken kérdése:

Van egy Samsung Omniam belső memóriája 8gb. De le szedtem egy torentt oldal roll egy igo8-t fel másoltam a telefonra de a menűnek sík üres mappák jelennek meg és az igo8 exe se mutassa?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy működő online IGO navigációhoz 3 dolog kell:

1. GPS vevő hardver a készülékben

2. Navigációs program

3. Térképek, POI-k stb. amit a navigációs (itt IGO8) program futtat.

Utóbbi 2 olykor külön tölthető le, és a Content mappa (több almappával) üres, ide kerülnek majd a frissíthető térképek stb.

Mit értesz egyáltalán menü alatt? Minek a menüje? Az Omniáé vagy az IGO-é? Akkor hova másolta sikeresen (mert ha nem megy akkor hibaüzenetet kapsz) az IGO-t?

2012. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Online=offline ....
2012. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Samsung Omnia i900 8gb-t ez a fajtám van, én úgy tudom ebe van gps vevő,hú kéne hogy legyen benne navigáció program.

én a telefonnak a 8gb részére készíttetem egy mappát és abba másoltam be de nem kaptam semí hiba üzenetet.

a igo8 mappája üres mappák vannak csak.de viszont 1.8gb az egész,nekem egy olyan igo 8 kéne amit kész van rendesen csak fel kel másolni a telefonra és már működne is

2012. szept. 9. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Sült galambbal nem tudok szolgálni.

"én úgy tudom ebe van gps vevő"

Azt se tudod mi van a kezedben??

Adatlapján nem szerepel a GPS vevő....

Ettől még online módban valószínüleg van lehetőség navigálásra, adatforgalmi díj felszámolása mellett.

2012. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hm.. Egy másik leírás szerint van benne.

Akkor van esélyed.

2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nekem aszt mondták hogy internet és wi-fi nélkül is használható a gps-t? sült galamb nem kel :D hu én aszt nem tudom hogy szerepel e amúgy most aszt hogy érted hogy mi van a kezem be
2012. szept. 9. 11:17
 7/15 A kérdező kommentje:
hogy lehet rá tenni a igo8 t ?
2012. szept. 9. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, használható WiFi nélkül, de némi fogalomzavar van a dologban, mert WiFi egyáltalán nem kell magához a navigáláshoz, nem értem, hogy kerül ide,

Első hozzászólás 2. 3. pont.

Torrentről töltsd le magát a navigátor programot (és ha nincs a pakkban) magukat a hozzálicenszelt térképeket.

Kell egy IGO8 könyvtár és azon belül a Content mappa.

Ebbe kerülnek a MAP mappába a térképek.

Kell még Lang, Voice mappa is, ezek nélkül nem megy.

Lehet még ott POI, Speedcam stb. mappa, de ezek nélkül elindul és lefut a telepítés. Többi utólag is felrakható.

Link nem adható, mert jogvédett tartalom és nem lehet nyíltan fenn a neten.

2012. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na ezek mind megvannak,de van egy olyan hogy data.zip meg egy branding.zip ezek be van csomagolva az nem gond ? na de amikor be másolom a IGO8 t akkor a iGO8.exe nem jelenik meg a mappába ahova be másolom és így nem tok semmit telepítenní
2012. szept. 9. 13:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, a data és branding zip ben marad, telepítéskor kibontja.

Hogy hova lesz az IGO.exe arra honnan tudnám a választ?

2012. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!