Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon birja ki továb...

Melyik telefon birja ki továb a vizalat a se xperia active vagy a sony xperia go?

Figyelt kérdés
melyik telefon birja jóban a vizet

2012. szept. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő IP67-es, tehát ugyanannyi ideig, amíg a Defy és a Defy+ is.
2012. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő 1 méter mélységben 30 percet bír ki.
2012. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem mindegyik ugyanúgy kapott minősítést. Tehát így bírják. Ezek azért nem olyan szinten ellenállóak mint a Sonim készülékek (amit például fel is lehet gyújtani :D és ipari présgépen kívül mással nem is nagyon lehet szétzúzni) de a háztartási balesetek 95%ával szemben szerintem állják a sarat.


Mindegyikről találsz igen meggyőző rough teszteket.

Nekem a GO mellett szól az a tény, hogy nem tűnik strapamobilnak. Egy szolid kis okostelefonnak hat. Könnyű elrakni. Tud mindent amit egy telefonnak érdemes ésnincs kitéve a környezetnek olyan durván.


Az Active szerintem olyan mint egy kulcstartó :) Nem tetszik. Ami a GO-tól engem távol tart, hogy nem lett az XDA kedvence (az active sem. Talán az Acro S-el foglalkoznak a Sony strapamobiljai közül) így nem érkeznek rá custom romok. Például a Defy+ra már van Jellybean.

2012. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én azt halotam hogy defy nem igazán vizálo azmonták hogy nem jol zár
2012. szept. 10. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen zár, csak jól kell összerakni.
2012. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!