Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni?

Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy gio-m van.

2 kérdésem lenne:

1. Ha a clockworkod 5.0-t feltettem attól ugrik a garancia?

2. Azért kérdezem, mert csináltam cwm-be egy factory resetet és aztán a reboot system now-al újraindítottam. Bekapcsolódna, de mikor jönne az a rész amikor a PIN kódot be kell írni, akkor újrakezdi a bekapcsolódást.Mit lehetne tenni?


(A teló Telenoros és Android 2.3.3 van rajta azóta amióta a Telenortól elhoztuk)


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 9. 16:45
 1/1 anonim válasza:

Szia,


nekem is gio-m van, és már nálam is előfordult ez a probléma. Ilyenkor azt kell csinálni, hogy lenyomva tartod a bekapcsoló gombot és a home gombot (szögletes, középen) és ha megjelenik a samsung felirat elengeded a bekapcsoló gombot, de a home gombot továbbra is nyomod. megjelenik egy menü. A hangerő gombbal válaszd ki a wipe/data factory reset-et majd szintén a hangerő gombbal a yes lehetőséget. DE VIGYÁZZ EZZEL MINDEN ADATOT, JÁTÉKOT STB. TÖRÖLSZ, KIVÉVE HA AZ SD KÁRTYÁN VAN. ha ez megvan, vedd ki az aksit és kapcsold be. Olyan lesz, mintha most kapcsolnád be először :) Sok szerencsét!! Remélem segítettem!

2012. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!