Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a Verzion Wireless és...

Mi az a Verzion Wireless és sprint?

Figyelt kérdés
Ezek külföldi mobilszolgáltatók? (éppen azt tervezem hogy külföldről rendelek telefont, és ott látom hogy utánna írják). van e valami előnye/hátránya ha itthon akarom használni az ilyen telefonokat?

2012. szept. 10. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek külföldi mobilszolgáltatók?


Igen. Ha jól tudom akkor csak az USA-ban vannak jelen.


van e valami előnye/hátránya ha itthon akarom használni az ilyen telefonokat?


Ha magyar szolgáltató sim kártyájával akarod használni akkor függetleníteni kell a telefont.

2012. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 10. 02:46
 3/4 anonim ***** válasza:

"valami előnye/hátránya ha itthon akarom használni az ilyen telefonokat?"


A használatnak éppen semmi, de ha itthonról akarsz rendelni akkor el kell hogy szomorítsalak.

Nem fog menni.

Ha valaki megveszi neked és elküldi akkor meg a garanciázással lesz gondod.


Amúgy minden más rendben ha nem szereted a magyar menüt, talán csak az iPhoneban van.

2012. szept. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Előző:

csak azért, hogy angol nyelvű legyen a menü még nem kell külföldről rendelni, egy gombnyomás és akármilyen nyelvű lehet a telefon.


Egyébként nem minden esetben működik az a telefon, még ha kártyafüggetlen sem, mer pl. a Verizon Wireless az 100%, hogy CDMA, amivel itthon semmit sem tudsz kezdeni, mert itthon csak GSM hálózat van.

Sprint-be már nem vagyok biztos, úgy tudom az is CDMA telefonokat árul csak.

2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!