Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki találkozott a Motoluxe...

Ki találkozott a Motoluxe vagy bármilyen androidos telefon ilyen problémájával?

Figyelt kérdés
1hónapos Motoluxe telefonunk van.1 a problémája, saját magától el állítja az időt, és dàtumot. így például az ébresztés sem meg a pontos idő sem működik benne. Ha ezzel a hibával elküldöm szervízbe, körbe röhögnek vele. Motoluxe használók vagy aki találkozott hasonló vagy ilyen problémával, kérm az jelentkezzen és ossza meg tapasztalatait! Köszi

2012. szept. 10. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Motoluxe telefonom van. Időt és a dátumot mint minden rendes okostelefon az internetről vagy mobil hálózatról frissíti. Nem találkoztam ilyen problémával. Nálam az ébresztés tökéletesen működik. Rakd újra a rendszert (vagy frissítsd), lehet valamelyik utólag telepített program bekavar a háttérben. Szerviz tényleg kiröhögne és ott is az újra telepítést javasolnák.
2012. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én amire jutottam ezzel a problémával kapcsolatban (előre szólok kb.semmire :D) hogy minden netet használó progi, helymeghatározás, sync stb kilőve és csinálta, egyik barátomnak úgy szintén. (Heteket töltöttem minden lehetőség kipróbálásával hogy mi okozhatja) Visszaállítottam és újraraktam tehát gyárilag is ezt csinálja minden egyéni beállítás nélkül, aztán a tmobil is próbálkozott egyet, holott fogalmuk sincs mi tévők legyenek, a motorola szerint meg ez egy "t-mobil izé, bocs" akármilyen kompatibilitási problémára is gondolnak ez alatt. Frissítés meg sehol sincs rá. Szeretem ezt a telót de ébresztőórának nem a legjobb amíg fennáll a probléma, ha rájön, kibírom azt a 10 másodpercet amíg visszaállítom, csak macerás hogy a teló 3 féle időt mutat mindig a lehető legrosszabbkor, holnaputáni híváslistával, meg midway szigeteki időzóna alatt, délutánból éjjel 1 lesz... jó lenne megoldást találni erre a problémára kedves illetékesek :)


Esetleg nálad azóta megjavult? Rájöttél valamire? Köszi

2012. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, megjavult! :)

Mint kiderült Kedves párom a wifit állandóan kikapcsolta és nem volt honnan frissíteni...

Köszönöm a válaszokat! ;)

2012. dec. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!