Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes elcserélni telefonomat...

Érdemes elcserélni telefonomat egy részletre vásárolt készülékre?

Figyelt kérdés
Érdemes elcserélnem IPhone 3G 16gb -s telefonomat, egy részletre vásárolt Motorola Motoluxe készülékre? Alig 2 hónapos. Városon belül lenne a csere, adja vele a teljes szerződést, garancia levelet, telót, tartozékaival. Iratnék vele adásvételi (csere) szerződést is. 2013 február 28.-án jár le róla a törlesztő részlet. Tehát olyan nem csinálhat, hogy a mobilszámláját fizeti de a telefon részleteit nem? Pont ilyen telót szeretnék, de nem tudnám megfizetni. Szerintetek belemenjek a cserébe? Kifizeti a telefon teljes díját, fokozatosan, de utána mondjuk egy év múlva esetleg letiltják a kártyáját számlatartozás miatt. Csak a kártyáját tilthatják vagy a telefont is?

2012. szept. 10. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Tehát olyan nem csinálhat, hogy a mobilszámláját fizeti de a telefon részleteit nem?" Nem, de mi tartja vissza, hogy a mobilszámlát sem fizesse? A helyedben nem mennék bele ilyesmibe.
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A telefont nem lehet letiltani.
2012. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Elozo vagyok. Amugy irassatok at a szamlat is. Te atveszed az ovet es forditva. Ez biztos megvalosithato.
2012. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Telefont is le tud tiltani a szolgáltató az IEMI szám alapján.
2012. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írásba foglalja, hogy fizeti a törlesztő részleteket a futamidő végéig. Ezután ugy dönt nem fizeti a számláját akkor a csak a simjét vagy még a telót is tiltják? Nagyon jó kis telefon, én meg már régóta ilyet szeretnék. Adásvételi szerződés nem elég? Írásba foglalja, hogy nem fogják letiltani. Kicsit zavaros nekem, de személyesen bonyolítanánk le.
2012. szept. 10. 12:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem vennék ilyesmit. Mi az, hogy írásba adja, hogy fizeti a részleteket? Ez garancia a nagy semmire. Ettől még simán letiltja a telefon a szolgáltató.
2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy pillanat alatt lőttek a telódnak, ha nem fizet. Egy ilyen szerződés szerintem semmit nem ér..
2012. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
letiltás elleni vállal garanciát, az semmit nem ér? Csak a törlesztő részlet idején kell tartanom a letiltástól vagy a húségidő teljes időtartama alatt?
2012. szept. 12. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felszívódhat és akkor sokat érsz a garanciával.. Ha csak nem lopott, talált, gyanús, vagy bűncselekményben használt telefon, akkor nem kell tőle tartanod.
2012. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk, itt is vásárolta a helyi T-s üzletben. Tehát nem lopott. Nem tudom, hogy érdemes e belemenni.
2012. szept. 15. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!