Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vettetek, és...

Milyen telefont vettetek, és megbántátok? Vagy volt olyan vételetek már, mikor megvettetek valamit, és nem tudott annyit, mint amire számítottatok? Esetleg vettetek már valamilyen elektronikus kütyüt durván áron alul? Vagyis nagyon olcsón?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vettem egy psp 2004est 20e ft-ért



Sorsa:2 nap múlva behalt.

2012. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a hátránya az olcsó cuccoknak. Én 1 iPod Touch 4G 32gb-t vettem, de eladni nem tudom, mert szinte nincs rá kereslet, és meguntam, mert 1 okostelefon mellé felesleges lett.
2012. szept. 10. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit megbantam: HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Y. Masodtelefonnal hasznaltam volna oket, de iszonyuan lassu volt mindketto, szerencsere nem buktam rajtuk szinte semmi penzt, mert par napon belul el is passzoltam oket.


Amit olcson vettem: HTC Sensation XL - kb. 30e forintnak megfelelo angol fontert, gyari garisan zsir ujat boltbol. Mivel sokat telefonalok az elofizetesemmel, ezt ilyen olcson ideadtak feltoltokartyasan.

2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!