Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile mobil szállítás pick...

T-mobile mobil szállítás pick pack ponton keresztül? Tapasztalatok? Milyen gyors? Alcatel ot 995

Figyelt kérdés

09.01 rendeltem egy alcatel ot 995 mobilt, nem neten keresztül hanem telefonon mert weboldalra nem tudtam belépni(ez az első T-mobile a családban).. Telefonon a csajszi elvileg mindent elintézett és megrendelte nekem, az egyik pick pack pontot választottam átvételi helyszínnek..ma már szept 10 van és.. akárhogy számolom..már itt kéne lennie.

Tudom van már ehhez hasonló kérdés,de nem találtam pick pack ponttal egybekötött kérdést, tapasztalatokat!! Segítsetek! Hívjam az ügyfélszolgálatot! Vagy még meddig várjak? Köszi



2012. szept. 10. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincsen éppen, akkor készletértesítőre lehet tenni.


Én megrendeltem, másnap szállították, harmadnap átvettem. Neten lehet látni hol tart.

2012. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!